Jeśli nie miałeś okazji poznać Elżbiety i Szymona oraz przebywać z tą parą, to musisz przygotować się na otrzymanie siły spokoju i wsparcia duchowego, wiadra wiedzy i emocji. Jeśli tylko chcesz się uczyć, również uczyć się bawić i odpoczywać – śmiało rezerwuj miejsce w tej przygodzie.

Justyna Wojciechowska, sky-rocket.pl

Na pytanie – czy gdybym teraz był w Polsce (a mieszkam obecnie w Australii) to skorzystałbym ze szkoleń Szymona i Elżbiety Spolankiewicz, ich Akademii W.I.E.M., ich Weekendu z muzyką, tańcem i firewalkingiem? czy innymi autorskimi projektami?

Odpowiedź jest jedna – tak, zdecydowanie tak.

Znam Szymona, kiedy porywał tysięczne tłumy na swoich spotkaniach wiedzą, humorem, super atmosferą i mądrością życiową. Wiem, że oboje współcześnie są jedyną parą w Polsce i nie tylko w Polsce mających tak rewelacyjne projekty edukacyjne, z rozwoju osobistego, niezwykle skuteczne, z ich głównym przesłaniem skomunikowania umysłu z sercem, serca z umysłem i samodyscypliny w byciu szczęśliwym. Polecam z pełną stanowczością

Witold Wójtowicz, Perth, Australia” (https://www.facebook.com/witek.wojtowicz.3)

 

Elżbieta i Szymon Spolankiewicz są The Best, stworzyli projekt, Weekend z Akademią W.I.E.M. „Podróże z muzyka, tańcem i firewalkingiem” który jest jedynym i niepowtarzalnym, a jednocześnie jest dla każdego z otwartym sercem i umysłem, dla poszukujących swojego miejsca na ziemi, chcących poradzić sobie z gonitwą współczesnego świata, ze stresem, chcących odnaleźć swoje cele i marzenia, a dla tych którzy je mają w jeszcze bardziej mądry sposób je zrealizować

Andrzej Banaszek

Wiem, że moje sukcesy w dużym stopniu są także efektem tego, co dostałem od Szymona Spolankiewicz – wiedzy, informacji, zdrowego podejścia do życia, umiejętności przewidywania konsekwencji podjętych decyzji i zrozumienia, że sukces to także „Spokój ducha”

Dariusz Skudlarski, Łódź

Weekend z Akademią W.I.E.M. „Podróże z muzyką, tańcem i firewalkingiem” to dla mnie przeżycie bardzo osobiste, to poprawa relacji w Rodzinie, w pracy … To zdecydowanie poprawa moich finansów, to pełnia radości – każde jest inne, każde wnosi dla mnie więcej życia w życiu, zdecydowanie polecam.

Olga K..

Weekendy z Akademią W.I.E.M. – Podróże z muzyką, tańcem i firewalkingiem – wskazane dla każdego, kto ma jakiś cel w życiu lub go poszukuje i chce zaistnieć mądrze we współczesnym świecie. Innowacyjność i przystępność edukacji, wyjątkowość, wiedza, umiejętnośći, znakomici wykładowcy-trenerzy, super zespół tworzący całość – to cechy definiujące to wydarzenie edukacyjno-biznesowe. Polecam z pełna odpowiedzialnością

Monika Lis, Artysta Estradowy, Podróżnik (https://www.facebook.com/mon.li.35)

„Wydawało mi się, że dużo wiem o tym jak prowadzić biznes. Robię to przecież i to z licznymi sukcesami (i porażkami, spoko) od 22 lat. Bo tak jest rzeczywiście, co Szymon, prowadząc zajęcia mi uświadomił.

Ale problem tkwi w tym, że często zapominam o tym czego nauczyłem się ostatnio, przedostatnio lub dawniej. Z automatu człowiek jedzie po starych nawykach i przyzwyczajeniach. Bo tak jakoby szybciej, wygodniej i….łatwiej.

Dlatego wydarzenie, na które zostałem zaproszony, było dla mnie jak orzeźwiający łyk wody. W wielu przypadkach jak nowa Eureka! Wielogodzinne spotkanie prowadzi ze swadą i na luzie, choć to tylko złudzenie, bo jest niezwykle skoncentrowany i uważny.

Doskonale wie jaki cel chce osiągnąć, jak najlepiej pomóc każdemu uczestnikowi. A to już graniczy z fenomenem – tak prowadzić zajęcia w grupie ludzi, którzy się nie znali wcześniej, są na różnych poziomach doświadczenia biznesowego i z kompletnie różnych branż, by wywołać maksimum zainteresowania, zrozumienia i korzyści.

Tematyka – to raz, budowanie napięcia – umiejętnie wplecione arcyciekawe wystąpienia osób z nim zaprzyjaźnionych i współpracujących – „case’y”, o których opowiadają są prawdziwe, porywające i inspirujące – to dwa.

A trzy to on sam – Szymon Spolankiewicz – dowcipny, życzliwy, doskonale przygotowany. Kiedy trzeba – człowiek orkiestra, w innym wypadku dyrygent, schodzący skromnie na chwilę z widoku, by dać pole do popisu solistom…

Był to wspaniały koncert dobrej pracy. Wiele sobie przypomniałem, wiele nowego dowiedziałem i nauczyłem. Były to jedne z najciekawszych zajęć o sobie w środku swojego biznesu. Super lajk!”

Wojciech Głuch

Uczestnictwo budziło nasze emocje, mieliśmy duży znak zapytania, czy to jest to o co nam chodzi. Czy jest zasadność inwestowania, w, co prawda jedyne tego typu szkolenie w Polsce, w Sztukę Sprzedaży Obserwacyjnej. Stwierdzamy – Warto. Polecamy. Zespół ZAE. www.zae.pl

ardzo się cieszę, że mogłem uczestniczyć w tak inspirującym szkoleniu Państwa Elżbiety i Szymona Spolankiewicz.

Gratuluję świetnie przygotowanego programu w wyjątkowej atmosferze.

Innowacyjne sposoby przekazu wiedzy i promocja zalet uczestników, tworzą niezapomniany klimat, w którym nauka trudnych tematów staje się przyjemnością.

W Weekendzie powinni wziąć udział wszyscy, którzy chcą się rozwijać i realizują swoje plany w drodze do sukcesów .

Mirosław Góra

Dziękuję serdecznie Pani Elżbiecie, że wypromowała mi szkolenie i Pana Szymona Spolankiewicza – w konsekwencji uczestniczyłem w wydarzeniu edukacyjno-biznesowym z najwyższej półki, prowadzonym w bardzo mistrzowski, pełen wiedzy, umiejętności, szerokich horyzontów myślowych i praktycznych , sposób.

Piotr Kamiński

Panie Szymonie gratuluje udanego szkolenia, Uczestnictwo w Państwa szkoleniach to świetna inwestycja dla kazdego przedsiebiorcy – a innowacyjny projekt (Podróże z muzyką, tańcem i firewalkingiem) daje nieograniczone możliwosci rozwoju i kontaktów biznesowych

Tomasz Nowicki